Zaprojektowane z myślą o walce z bakteriami i grzybami krzesło T5AN to idealna propozycja uzupełnienia miejsc edukacyjnych oraz pokoi dziecięcych i młodzieżowych. Szkolne krzesło swoimi wymiarami przystosowane jest dla użytkowników o wzroście 146 - 176 cm, a konstrukcją i specjalnym wyprofilowaniem ma za zadanie promowania prawidłowej i zdrowej postawy siedzenia. Krzesło dla dziecka to wysoki poziom ergonomii i bezpieczeństwa podczas użytkowania oraz specjalne stworzenie na potrzeby odpowiedniego rozwoju dziecka i ochrony kręgosłupa. W celu podniesienia poziomu wygody użytkowania, krzesło posiada specjalny uchwyt w oparciu, służący do jego przenoszenia i odsuwania.
Antybakteryjne krzesło szkolne T5AN wykonane jest w całości z niebieskiego polipropylenu. Już na etapie produkcji dodawane są jony srebra i to właśnie one mają działanie bakteriobójcze. Mebel ten należy do łatwych w przenoszeniu oraz przechowywaniu. Posiada obie części certyfikatu BSEN 1729, który potwierdza jego wytrzymałość, stabilność oraz ergonomię. Krzesło pomaga zwalczyć 99,9 % bakterii, w tym MRSA, E-Coli i grzybów.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 48,6 / 79,9 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 37 / 41,4 / 43 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 48,6 / 79,9 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 37 / 41,4 / 43 cm |
| Masa (netto) | 4,22 kg |
| Max obciążenie | 115 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Powłoka antybakteryjna | z powłoką |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | krzesła jednoczęściowe |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 5 (146-176 cm) |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | niebieski |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada