Wytrzymałe i ergonomiczne krzesło T25 to świetna propozycja uzupełnienia klas szkolnych. Zaprojektowane specjalnie z myślą o środowisku szkolnym oraz zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Krzesło szkolne dzięki specjalnemu wyprofilowaniu promuje prawidłową i zdrową posturę siedzenia, dzięki czemu unikniemy bólu pleców i kręgosłupa. Mebel ten należy do łatwych w przemieszczaniu oraz przechowywaniu, a konstrukcyjnie przystosowany jest dla osób o wzroście od 146 do 176 cm.
Siedzisko i oparcie krzesła szkolnego T25 tworzy jedną całość, wykonaną z polipropylenu i dostępną w kilku kolorach do wyboru. Nogi w kształcie płóz z metalu w kolorze srebrnym. Krzesło dla uczniów to gwarancja wytrzymałości, stabilności i ergonomii, na co potwierdzeniem są posiadane obie części certyfikatu BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54 / 45,6 / 80,6 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 43 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54 / 45,6 / 80,6 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 43 cm |
| Masa (netto) | 3,51 kg |
| Max obciążenie | 140 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ krzesła | krzesła klasyczne |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 5 (146-176 cm) |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , fioletowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.