Doskonałą propozycją uzupełnienia szkół jest krzesło T23 zaprojektowane z myślą o stworzeniu przyjaznych i komfortowych warunków użytkowania. Konstrukcyjnie i wymiarowo przystosowane jest dla użytkowników o wzroście od 119 do 142 cm. Specjalne wyprofilowanie krzesła szkolnego to gwarancja wygody oraz prawidłowej i zdrowej postawy siedzenia. Dzięki temu meblowi unikniemy przeciążenia małych kręgosłupów i otrzymamy bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie.
Krzesło szkolne T23 posiada zespolone ze sobą siedzisko i oparcie, wykonane w całości z polipropylenu i dostępne w kilku kolorach. Podstawę stanowią nogi w kształcie płóz, wykonane z metalu w kolorze srebrnym. Krzesło klasowe to gwarancja wytrzymałości, stabilności i ergonomii. Świadczą o tym posiadane certyfikaty BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50,7 / 36,8 / 66 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 35 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 50,7 / 36,8 / 66 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 35 cm |
| Masa (netto) | 3,41 kg |
| Max obciążenie | 95 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ krzesła | krzesła klasyczne |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 3 (119-142 cm) |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada