Klasyczna oraz wytrzymała konstrukcja to coś, co wyróżnia krzesło T14, które idealnie uzupełni szkoły oraz pokoje dziecięce i młodzieżowe. Mebel ten zaprojektowany na potrzeby prawidłowego i zdrowego rozwoju użytkownika o wzroście od 133 do 159 cm, ze specjalnie wyprofilowanym siedziskiem i oparciem, które promuje prawidłową posturę siedzenia, odciążając małe kręgosłupy. Krzesło dla dziecka gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa i ergonomii. Ze względu na specjalny otwór w oparciu oraz lekkość, mebel ten jest łatwy w przenoszeniu.
Dodatkowe zabezpieczenie łączenia ramy z siedziskiem podwyższa poziom bezpieczeństwa i chroni przed zbędnym majsterkowaniem. Krzesło szkolne T14 posiada siedzisko i oparcie, które tworzy jedną całość, wykonaną z polipropylenu. Tradycyjne cztery nogi, które zapewniają stabilność konstrukcji, wykonane są z metalu w kolorze srebrnym. Krzesło szkolne posiada certyfikaty BSEN 1729, potwierdzające jego wytrzymałość, stabilność i ergonomię.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,8 / 41,6 / 70 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 38 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,8 / 41,6 / 70 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 38 cm |
| Masa (netto) | 3,19 kg |
| Max obciążenie | 95 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ krzesła | krzesła klasyczne |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 4 (133-159 cm) |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , fioletowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.