Zaprojektowane w klasycznej konstrukcji, z tradycyjnymi czterema nogami krzesło T13 doskonale uzupełni środowisko szkolne. Swoimi wymiarami jest odpowiednio przystosowane do użytkowników o wzroście od 119 do 142 cm. Krzesło szkolne stworzone jest z myślą zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Posiada specjalnie wyprofilowane siedzisko i oparcie, dzięki któremu gwarantuje prawidłową i zdrową postawę siedzenia oraz uchwyt w oparciu, ułatwiający przenoszenie i odsuwanie.
Szkolne krzesło T13 posiada siedzisko i oparcie zespolone ze sobą i wykonane z wytrzymałego polipropylenu. Stelaż wykonany w kolorze srebrnym, z metalu. Cechy najlepiej opisujące krzesło szkolne to wytrzymałość, stabilność i ergonomia, na co potwierdzeniem są posiadane certyfikaty BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,8 / 39,8 / 67 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 35 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,8 / 39,8 / 67 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 38,7 / 32 / 35 cm |
| Masa (netto) | 3,09 kg |
| Max obciążenie | 95 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ krzesła | krzesła klasyczne |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 3 (119-142 cm) |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , fioletowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.