Plastikowe krzesło o klasycznym wyglądzie Danakol jest idealną propozycją uzupełnienia placówek edukacyjnych. Świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Siedzisko stworzone jest z myślą o zapewnieniu komfortowych, bezpiecznych oraz przyjaznych warunków użytkowania, specjalnie profilowane, dzięki czemu promuje prawidłową i zdrową posturę siedzenia, odciążając przy tym kręgosłup. Posiada również uchwyt w oparciu, ułatwiający odsuwanie i przemieszczanie.
Szkolne krzesło Danakol posiada zjednoczęściowe siedzisko, wykonane z polipropylenu w kolorze czarnym. Podstawa w formie tradycyjnych czterech nóg z metalu w kolorze srebrnym. Dziecięce krzesło Danakol to gwarancja wytrzymałości, stabilności i ergonomii, a świadczą o tym posiadane obie części certyfikatu BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 49,7 / 47,7 (49,5) / 79 (82) cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 43 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 49,7 / 47,7 (49,5) / 79 (82) cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 43 cm |
| Max obciążenie | 140 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Rączka | z rączką |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ krzesła | krzesła klasyczne |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 5 (146-176 cm) , w rozmiarze 6 (159-188 cm) |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada