Poszukujesz siedziska o wszechstronnym wykorzystaniu? Przedstawiamy krzesło z tworzywa ISO Plastik, które zastosowanie znajdzie w wielu wnętrzach użytkowych. Sprawdzi się przede wszystkim w poczekalniach miejsc użyteczności publicznej, takich jak urzędy, gminy, szpitale oraz przychodnie. Krzesło z plastikowym siedziskiem i oparciem jest idealnym rozwiązaniem do sal lekcyjnych i wykładowych w placówkach edukacyjnych.
Krzesło do sali lekcyjnej ISO Plastik posiada siedzisko i oparcie uformowane z wytrzymałego polipropylenu, do wyboru spośród kilku kolorów. Stelaż wykonany jest z metalu malowanego na czarno, inne wersje wykończenia dostępne opcjonalnie. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex oraz Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 57 / 80,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 57 / 80,5 cm |
| Szerokość oparcia | 47 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 32 cm |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Rączka | z rączką |
| Pulpit | bez pulpitu , bez pulpitu |
| Typ krzesła | krzesła ISO , krzesła klasyczne |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze uniwersalnym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | czarny , niebieski , zielony , szary , grafitowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.