Propozycją uzupełnienia poczekalni w miejscach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, gminy, szpitale i przychodnie jest tapicerowane krzesło ISO Bianco. Siedzisko stanowi również propozycję uzupełnienia sal lekcyjnych i wykładowych w placówkach edukacyjnych. Krzesło swoim specjalnie wyprofilowanym siedziskiem i oparciem oferuje użytkownikom wygodną posturę siedzenia.
Przód krzesła do poczekalni ISO Bianco tapicerowany jest tkaniną, natomiast tył wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Do produkcji stelaża użyto metalu w wykończeniu chromowanym. Krzesło konferencyjne posiada Certyfikat Sprawdzonego Bezpieczeństwa GS nadany przez Instytut Przemysłowy Landu Bawaria – LGA oraz Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex oraz Protokół Oceny Ergonomicznej Instytutu Medycyny Pracy.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 56 / 82 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 56 / 82 cm |
| Szerokość oparcia | 48 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 33 cm |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu , bez pulpitu |
| Typ krzesła | krzesła ISO , krzesła klasyczne |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rączka | bez rączki |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze uniwersalnym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.