Funkcjonalne i praktyczne wysokie krzesło T61 to propozycja uzupełnienia placówek edukacyjnych. Swoje zastosowanie znajdzie w pomieszczeniach laboratoryjnych i plastycznych. Wysokie krzesło konstrukcyjnie przystosowane jest dla użytkowników o wzroście mieszczącym się w przedziale 133 - 159 cm. Mebel swoją budową i specjalnym wyprofilowaniem zagwarantuje prawidłową i zdrową posturę siedzenia. Należy do mebli łatwych w przemieszczaniu oraz przechowywaniu i zdecydowanie podwyższy standard miejsca pracy i nauki.
Wysokie krzesło szkolne T61 posiada uformowane z polipropylenu siedzisko i oparcie, tworzące jedną całość dostępną w kilkunastu kolorach do wyboru. Podstawę mebla stanowią metalowe płozy w kolorze srebrnym. Krzesło laboratoryjne to gwarancja wytrzymałości, stabilności i ergonomii. Potwierdzeniem tego jest fakt posiadania obu części certyfikatu BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 53 / 92 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 56 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 53 / 92 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 42,3 / 40,6 / 56 cm |
| Masa (netto) | 5,36 kg |
| Max obciążenie | 95 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Typ krzesła | krzesła wysokie |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 4 (133-159 cm) |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada