Praktycznym i funkcjonalnym uzupełnieniem szkół jest stołek T93, który idealnie sprawdzi się podczas sporządzania projektów, prac plastycznych oraz laboratoryjnych. Swoją konstrukcją przystosowany jest dla użytkowników o wzroście od 159 do 188 cm co powoduje, że jest on odpowiedni zarówno dla uczniów jak i nauczycieli. Taboret laboratoryjny to gwarancja prawidłowej postury siedzenia oraz bezpieczeństwa oraz lepszego komfortu i standardu miejsca pracy i nauki.
Do produkcji siedziska użyto polipropylenu, dostępnego w różnych kolorach do wyboru. Podstawę stołka laboratoryjnego T93 stanowią płozy, wykonane z metalu w wykończeniu srebrnym. Krzesło szkolne posiada obie części certyfikatu BSEN 1729, który potwierdza jego wytrzymałość, stabilność oraz ergonomię.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 53 / 72,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 36,5 / 36,1 / 68,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55 / 53 / 72,5 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 36,5 / 36,1 / 68,5 cm |
| Masa (netto) | 4,88 kg |
| Max obciążenie | 107 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Regulacja wysokości | bez regulacji |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Typ krzesła | krzesła wysokie |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rączka | bez rączki |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Typ oparcia | bez oparcia |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 6 (159-188 cm) |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada