Rozwiń filtry
Filtruj produkty Wyczyść
Dostępne: 48h
Promocja
Nowość
Bestseller
bez przewijaka 
71
z przewijakiem 
3
z funkcją tapczanika 
2
bez funkcji tapczanika 
1
bez szuflady 
2
z szufladą 
2
biały 
3
szary 
1
Bellamy
3
Strona: 1 z 1
Sortuj po:
Filtry:
Przewijak: z przewijakiem usuń filtry
-5%
promocja
5 (1)
Więcej kolorów

Cena od: 2218,00 zł 2335,00 zł
Koszt dostawy: 179,00 zł
Czas realizacji: do 6 tygodni
-5%
promocja
5 (2)

Cena od: 1895,00 zł 1995,00 zł
Koszt dostawy: 179,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni
-5%
promocja

Cena od: 1410,00 zł 1485,00 zł
Koszt dostawy: 69,00 zł
Czas realizacji: 3-7 dni

Zmienianie pieluch to może niezbyt przyjemna, ale niezbędna czynność przy najmłodszych członkach rodziny. Można jednak uczynić ją łatwiejszą i prostszą, inwestując w niezwykle wygodne łóżeczko dziecięce z przewijakiem. Wśród mebli dziecięcych dostępne są nowoczesne i klasyczne łóżeczka dziecięce z przewijakiem w różnych stylach i kolorach – do dyspozycji są także modele z funkcją tapczanika, dzięki czemu łóżeczko będzie rosło razem z Twoją pociechą.
 

Łóżeczka dziecięce z przewijakiem - funkcjonalne i praktyczne!

Łóżeczka dziecięce z przewijakiem wyróżniają się kompaktową i zwartą konstrukcją oraz wysokim komfortem użytkowania zarówno dla rodzica, jak i malucha. Łóżeczka dziecięce z przewijakiem to również doskonała propozycja dla posiadaczy niewielkich mieszkań – łóżeczko dziecięce ze zintegrowanym przewijakiem zajmuje bowiem znacznie mniej miejsca, niż w przypadku, gdy oba te elementy wyposażenia stanowią osobne sprzęty.
 

Łóżeczka dziecięce z przewijakiem w różnych odsłonach stylistycznych i kolorystycznych

Oferujemy białe łóżeczka niemowlęce, które ze względu na kolorystykę należą do najpopularniejszych i pasujących do większości aranżacji. Ponadto, białe łóżeczko jest uniwersalnym rozwiązaniem, pasującym do chłopca oraz dziewczynki. Pod względem stylistyki, łóżeczka dzielimy na:

  • nowoczesne, wśród których królują łóżeczka skandynawskie w mariażu bieli z ciepłym i naturalnym odcieniem drewna - taka kolorystyka wprowadzi do pokoiku dziecka wiele spokojnej i harmonijnej atmosfery,
  • klasyczne, czyli łóżeczka zaprojektowane w prostych i nienagannych konstrukcjach, pozbawionych zbędnych zdobień i przepychu.
     

Łóżeczka dziecięce z przewijakiem - dodatkowa szuflada dobrą opcją!

Dla jeszcze większej wygody, łóżeczka dziecięce z przewijakiem wyposażono w pojemne szuflady na niezbędne przy przewijaniu akcesoria – pieluchy, kosmetyki i czyste ubranka. Pociechę wystarczy po prostu wyjąć z łóżeczka, położyć na bezpiecznie zaprojektowanym przewijak i sięgnąć po potrzebne rzeczy do umieszczonych pod ręką szuflad. Oszczędza to czas i nerwy, pozwala zachować porządek i szybko uporać się z problemem. W stworzeniu dodatkowego miejsca przechowywania pomogą Ci również komody i regały dziecięce.

Wybrane aranżacje w kategorii

Łóżeczka dziecięce

WYBRANE ARTYKUŁY PORADNIKOWEProgram lojalnościowy
Zbieraj punkty i wymieniaj je na bony zakupowe - nawet do 150 zł.
Punkty otrzymasz za zakupy w sklepie oraz za ocenę produktów.
1 pkt
za 1 zł