Propozycją uzupełnienia placówek edukacyjnych oraz pokoi dziecięcych jest ergonomiczne krzesło dla dziecka T3, zaprojektowane w sposób zapewniający bezpieczeństwo oraz komfort i wygodę podczas użytkowania. Dziecięce krzesło dzięki specjalnemu wyprofilowaniu gwarantuje prawidłową i zdrową postawę siedzenia, nie narażając przy tym małych kręgosłupów. Mebel ten stworzony jest na potrzeby rozwijających się dzieci o wzroście od 119 do 142 cm. Plastikowe krzesło sprawdzi się w podczas posiłków oraz nauki i zabawy. Mebel ze względu na łatwość przechowywania jest idealnym rozwiązaniem do mniejszych metraży. Cechuje się również niebywałą lekkością, co umożliwia jego swobodne przenoszenie.
Dziecięce krzesło T3 wykonane jest w całości z wytrzymałego polipropylenu i dostępne w kilku ciekawych, wyrazistych kolorach, które z pewnością spodobają się niejednemu dziecku. Krzesło zaprojektowane z myślą o stworzeniu przyjaznych warunków, zdecydowanie podwyższy standard i komfort miejsc, w których się znajdzie. Wyróżnia się ogromną wytrzymałością, ergonomią oraz stabilnością, o czym świadczą posiadane certyfikaty BSEN 1729.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,5 / 38,3 / 60 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 34 / 33,1 / 35 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 43,5 / 38,3 / 60 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 34 / 33,1 / 35 cm |
| Masa (netto) | 2,85 kg |
| Max obciążenie | 107 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości , bez regulacji |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | z rączką |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Wzory | bez wzorów |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Powłoka antybakteryjna | bez powłoki |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Haft | bez haftu |
| Rozmiar krzesła | w rozmiarze 3 (119-142 cm) |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | krzesła jednoczęściowe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , fioletowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.