Sypialnia jest miejscem, gdzie po dniu pełnym wrażeń pragniemy zaznać ciszy i spokoju. To właśnie w niej odbywa się nasz codzienny rytuał, jakim jest sen, odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Zadbaj więc o jak najbardziej komfortowe warunki i wybierz wygodne łóżko do sypialni - naszą propozycją jest drewniane łóżko sypialniane Orlando 160, które zdobione jest tapicerowanym wezgłowiem z modnymi, poziomymi przeszyciami. Model ten z powodzeniem sprawdzi się w sypialni małżonków i stanie się dla nich oazą spokoju oraz miejscem do regeneracji sił.
Łóżko do sypialni Orlando 160 wykonane jest z litego drewna kauczukowego w kolorze orzech. Dodatkowo zagłówek tapicerowany jest popielatą tkaniną. Opcjonalnie do łóżka polecamy materac Polaris 160 z żakardowym pokrowcem, o średniej twardości, z wkładem sprężynującym typu bonell, który został uzupełniony przekładkami tapicerskimi, matą kokosową oraz płytami z pianki poliureatynowej T-25.
Marzysz o aranżacji przedstawionej na zdjęciach? Kup łóżko Orlando i stwórz identyczną w swoim mieszkaniu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 166 / 209 / 106 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 166 / 209 / 106 cm |
| Miejsce na materac | 160 / 200 cm |
| Wykończenie | drewniane |
| Tapicerowanie | częściowo |
| Długość materaca | o długości 200 cm |
| Szerokość materaca | o szerokości 160 cm |
| Typ łóżka | parterowe |
| Wysokość łóżka | łóżka wysokie |
| Wielkość | 2 osobowe |
| Szuflady | bez szuflad |
| Pojemnik | bez pojemnika |
| Wezgłowie | z wezgłowiem |
| Pikowanie | niepikowane |
| Materac | z materacem , bez materaca |
| Stelaż | ze stelażem zwykłym |
| Baldachim | bez baldachimu |
| Rodzaj drewna | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Nóżki | z nóżkami |
| Kolor | brązowy , orzech |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Producent materacy: OPTIMUM BIS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 32-087 Zielonki ul. Wzorowa 19, email: [email protected]