Klasyczny ławostół Kleopatra to doskonały wybór do wnętrz urządzonych w stylu tradycyjnym, ale również nowoczesnym. Prosta bryła ławostołu Kleopatra będzie pasować niemalże do każdego salonu i pokoju dziennego. Prezentowany model to propozycja bardzo często wybierana do małych wnętrz. Na pierwszy rzut oka wyglądaja jak niepozorna ława do kanapy pokojowej, a po rozłożeniu i podniesieniu blatu przekształaca się w wygodny i praktyczny stół.
Ławostół Kleopatra charakteryzuje się prostym, rozkładanym i podnoszonym blatem, który wykonany został z laminowanej płyty meblowej w kolorze dąb sonoma. Stelaż ławostołu Kleopatra wykonany został z litego drewna. Pod blatem znajduje się miejsce na przechowywanie wkładki, dlatego nie ma konieczności przechowywania jej oddzielnie, gdy ława jest złożona.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 124-164 / 64 / 59-71 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 124-164 / 64 / 59-71 cm |
| Masa (brutto) | 37 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 65 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Sposób podnoszenia | z mechanizmem na korbkę |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | brązowy , dąb sonoma , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada