Funkcjonalność w czystej postaci - poznaj regulowany ławostół Solaris! Dzięki niemu przestrzeń niewielkiego salonu stanie się bardziej funkcjonalna! Prezentowany model w razie potrzeb można bowiem podnieść i rozłożyć, tworząc wygodne miejsce do posiłków czy spotkań z przyjaciółmi. Jest to rewelacyjna propozycja do wnętrz, gdzie nie ma miejsca na pełnowymiarowy stół jadalniany.
Zalety nowoczesnego ławostołu Solaris:
Ławostół podnoszony i rozkładany Solaris wykonany jest z laminowanej płyty meblowej. Można go zamówić w wybarwieniach drewnopodobnych, w imitacji betonu lub za dodatkową dopłatą w białym połysku. Podstawę na jednej nodze uzupełniono o ozdobną, czarną wstawkę. Każda z wkładek zwiększających blat osiąga szerokość 30 cm.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110-170 / 65 / 58-75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110-170 / 65 / 58-75 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 110 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 65 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , brązowy , szary , dąb , beton |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.