Jesteś właścicielem kawalerki bądź mniejszego mieszkania i nie możesz pozwolić sobie na tradycyjny stół? Doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu jest ławostół Quadro Lux! Mebel ten przed rozłożeniem nie zajmuje dużo cennej przestrzeni, a po jego rozłożeniu oraz podniesieniu zyskasz pełnoprawny stół! Model zachwyca swoją nienaganną konstrukcją, a za sprawą białej kolorystyki rozjaśni pomieszczenie, w którym się znajdzie i stanie się jego niebanalną ozdobą. Ławostół doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach urządzonych w stylu nowoczesnym i z pewnością urzeknie niejedną osobę, która odwiedzi Twoje mieszkanie!
Ławostół wykonany jest z płyty MDF w kolorze białym, pokrytej folią akrylową, która nadaje lustrzany efekt. Ławostoły podnoszone oraz rozkładane są doskonałą propozycją do pomieszczeń, w których każdy metr jest na wagę złota. Producent zaleca stosowanie podkładek pod gorące naczynia oraz czyszczenie mebla bez użycia detergentów. Produkt pokryty jest w całości folią zabezpieczającą powierzchnię.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-76 cm |
| Masa (netto) | 69 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada