Ławostół podnoszony i rozkładany Quadro Lux posiada blat i podstawę z melaminowanej płyty Super Decor o strukturze naturalnego drewna w trzech kolorach dębu do wyboru, natomiast pozostała część wykonana jest z wysokopołyskowej płyty MDF w kolorze białym lub czarnym. Materiały wykonania cechują się podwyższoną odpornością na zarysowania, promieniowanie UV i wysokie temperatury, jednakże zaleca się czyszczenie bez detergentów i stosowanie podkładek pod gorące naczynia.
Zobacz sam jak doskonale ławostół sprawdza się przy mniejszych metrażach!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-76 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 75 / 39 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-76 cm |
| Wymiary podstawy (szer. / gł.) | 75 / 39 cm |
| Masa (netto) | 69 kg |
Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne, a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zew. powłoki (zwiększona odporność na zarysowania oraz na działanie czynników UV), stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji.
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.