Lampa stojąca w stylu skandynawskim to świetna propozycja do przytulnych wnętrz. Tutaj znajdziesz idealną propozycję, jako funkcjonalny element dekoracyjny - stojącą lampę na trzech nogach drewnianych Wanda. Jej minimalistyczna forma zachwyca prostotą, świetnie ożywiając całą aranżację. Prezentowany model to idealna propozycja do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego a także biurowego o gabinetowego. Stylistyka nie zdominuje wnętrza, dzięki czemu będziesz mógł zaszaleć z kolorami i dekoracjami w pomieszczeniu.
Konstrukcję skandynawskiej lampy podłogowej Wanda stanowią trzy nóżki układające się w kształt statywu, wykonane z litego drewna jesionowego. W szczytowej części znajduje się półotwarty abażur materiałowy, który kieruje strumień światła w górę i w dół. Białe wnętrze klosza wspomaga źródło światła. Bezproblemowy montaż polega na wkręceniu 6 śrub. Szerokość podstawy między nogami wynosi 38 cm.
| Wysokość całkowita | 140 cm |
| Średnica abażuru | 45 cm |
| Wysokość abażuru | 20 cm |
| Oprawa żarówki | E27 |
| Moc źródła światła | max 40W |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wykończenie klosza | tkanina |
| Kształt lampy | prosta |
| Wykończenie podstawy | drewniane |
| Kształt klosza | abażur |
| Typ klosza | półotwarty |
| Kolor klosza | biały , czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj podstawy | nogi |
| Kierunek światła | góra , dół |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Źródło światła | żarówka |
| Regulacja kierunku światła | bez regulacji |
| Funkcja ściemniania | bez ściemniacza |
| Przeznaczenie lampy | dekoracyjne |
| Ilość nóg | 3 |
| Barwa światła | bez żarówki |
| Styl | w stylu skandynawskim |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.