Odkryj komfort i elegancję w swoim wnętrzu z bujanym fotelem wypoczynkowym Kelsey. Ten stylowy fotel nie tylko doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje, ale również zapewni Ci relaks po długim dniu. Dzięki ergonomicznej konstrukcji i wygodnemu siedzisku, bujany fotel stanie się Twoim ulubionym miejscem do odpoczynku, czytania książek czy delektowania się filiżanką kawy.
Bujany fotel wypoczynkowy Kelsey posiada siedzisko wypełnione pianką poliuretanową i tapicerowane pluszową tkaniną Orson w kolorze szarym. Stelaż produkowany jest ze stali, natomiast płozy z lakierowanego drewna bukowego w kolorze czarnym. Bujane fotele wypoczynkowe to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort i styl.
Zamów już dziś bujany fotel Kelsey i stwórz przytulną przestrzeń, w której będziesz mógł się w pełni zrelaksować.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 67,5 / 90 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 49 / 50 / 46 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 67,5 / 90 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 49 / 50 / 46 cm |
| Wysokość podłokietnika | 26 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie drewnianej |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami tapicerowanymi |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Bujanie | z funkcją bujania |
| Typ oparcia | z oparciem kubełkowym |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Funkcja wstawania (lift) | bez funkcji wstawania |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada