Stolik pomocniczy Barossa Actona to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością, które idealnie dopełni Twoje wnętrze. Z kwadratowym blatem o wymiarach 40x40 cm, w eleganckim białym marmurze, stanowi doskonały wybór do każdego stylowego pomieszczenia. Dzięki minimalistycznym liniom, stolik świetnie pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz - jest idealny do salonu, sypialni czy jako element dekoracyjny w przedpokoju.
Nowoczesny stolik pomocniczy Barossa posiada blat z płyty meblowej w dekorze imitującym biały marmur oraz metalową podstawę malowaną proszkowo na czarno. Zrób krok w stronę elegancji! Stoliki pomocnicze takie jak model Barossa to doskonały wybór, jeśli pragniesz wzbogacić swoje wnętrze o funkcjonalny, ale i estetyczny element.
Nie czekaj - już teraz zamów ten stolik i wzbogać swoje wnętrze!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 40 / 40 / 45 cm |
| Grubość blatu | 3 cm |
| Masa (netto) | 4 kg |
| Max obciążenie | 20 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | niepodnoszone |
| Kształt blatu | kwadratowe |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze , pozostałe |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , marmur |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada