Obrotowy fotel wypoczynkowy Blizzard w kolorze beżowym to doskonałe połączenie elegancji i komfortu. Jego miękkie, przyjemne w dotyku obicie w neutralnym odcieniu świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Dzięki funkcji obrotu o 360 stopni, fotel pozwala na pełną swobodę ruchu, a ergonomiczne oparcie i wygodne siedzisko zapewniają maksymalny relaks. Takie fotele wypoczynkowe to idealne rozwiązanie do salonu, sypialni lub biura.
Nowoczesny fotel do salonu Blizzard tapicerowany jest miękką i przyjemną w dotyku tkaniną Danny 3 w kolorze beżowym, natomiast podstawa wykonana jest z metalu malowanego proszkowo na czarno.
Wybierz fotel Blizzard i ciesz się chwilami odprężenia w stylowym wydaniu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 80 / 98 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 70 / 80 / 98 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Masa (netto) | 13 kg |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Bujanie | bez funkcji bujania |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Funkcja wstawania (lift) | bez funkcji wstawania |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada