Odkryj wyjątkowy komfort i styl w skandynawskim wydaniu z fotelem wypoczynkowym Elmont! Ten elegancki fotel łączy minimalistyczny design z ciepłem naturalnych materiałów - idealny do każdego wnętrza. Dzięki profilowanej konstrukcji, fotel zapewnia wygodę, sprawiając, że każda chwila relaksu staje się prawdziwą przyjemnością.
Skandynawski fotel wypoczynkowy do salonu Elmont posiada tapicerkę z tkaniny materiałowej w kolorze mocca oraz smukłe nóżki z olejowanego drewna dębowego. Tak stylowe i ponadczasowe fotele wypoczynkowe doskonale dopełnią zarówno nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje.
Dodaj ten fotel swojego salonu i ciesz się komfortem na co dzień!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 71 / 75 / 80 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 71 / 75 / 80 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Masa (netto) | 10,5 kg |
| Max obciążenie | 110 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | na podstawie drewnianej |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Rodzaj tapicerki | tkanina materiałowa |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Bujanie | bez funkcji bujania |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Funkcja wstawania (lift) | bez funkcji wstawania |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ oparcia | z oparciem typu uszak |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Kolor | beżowy i kremowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.