Marzy Ci się ława pokojowa i stół w jednym? Model łączący w sobie funkcjonalność z dobrym designem masz na wyciągnięcie ręki! Przedstawiamy ławostół w wysokim połysku Quadro Max, który wyglądem zachwyca już na pierwszy rzut oka! Możliwość regulacji wysokości blatu oraz zwiększenia jego powierzchni pozwala na łatwe dopasowanie do własnych potrzeb i sprawia, że ławę w mgnieniu oka przekształcisz w stół, przy którym zasiądziesz z bliskimi do wspólnego biesiadowania!
Podnoszony i rozkładany ławostół do salonu Quadro Max w całości wykonany jest z wysokopołyskowej płyty MDF, pokrytej matą akrylową, za sprawą której powierzchnia mebla mieni się niczym tafla szkła. Ta wysokiej jakości płyta cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, promieniowanie UV i wysokie temperatury, jednakże zaleca się czyszczenie bez detergentów i stosowanie podkładek pod gorące naczynia.
Takiej funkcjonalności jeszcze nie było - przekonaj się sam!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 36 / 42,4 / 11,8 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-170 / 75 / 56-75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 36 / 42,4 / 11,8 cm |
| Masa (netto) | 73 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 75 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | z szufladą |
| Półka | z półką |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada