Marzy Ci się ława i stół w jednym? Model łączący w sobie funkcjonalność z dobrym designem masz na wyciągnięcie ręki! Rozkładany i podnoszony ławostół Barletta, który swoim eleganckim wyglądem zachwyci każdego! Możliwość regulacji wysokości blatu oraz zwiększenia jego powierzchni pozwala na łatwe dopasowanie do własnych potrzeb. Ławostół w wysokim połysku stanie się luksusowym akcentem każdego wnętrza, w którym zagości!
Ławostół rozkładany i podnoszony Barletta w całości wykonany jest z wysokiej jakości płyty MDF, pokrytej matą akrylową o lustrzanym wykończeniu - cała powierzchnia w wysokim połysku. Płyta cechuje się podwyższoną odpornością na zarysowania, szkodliwe działanie czynników UV oraz odpornością termiczną do 100 stopni - jednakże zaleca się czyszczenie bez detergentów oraz stosowanie podkładek pod gorące naczynia.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-170 / 80 / 54-74 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-170 / 80 / 54-74 cm |
| Średnica podstawy | 2 x 20 cm |
| Masa (netto) | 69 kg |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | owalne |
| Ilość nóg | na 1 nodze , na 2 nogach |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | bez półki |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada