Niezwykle funkcjonalny mebel, który podąża za Twoimi potrzebami - ławostół Sanna! Ten designersko prezentujący się model łączy w sobie wachlarz możliwości, umożliwiający dopasować pozycję do czynności, którą aktualnie wykonujesz. Podczas seansu filmowego spełni rolę tradycyjnego stolika kawowego, podczas pracy z laptopem zastąpi biurko, a w porze obiadowej z kolei przekształci się w pełnowymiarowy stół. Jest wyśmienitą opcją do małych mieszkań, gdzie nie ma miejsca na oddzielną przestrzeń jadalnianą.

Nowoczesny ławostół regulowany Sanna U opiera się na podstawie z solidnej stali, malowanej proszkowo. Powierzchnię użytkową tworzy z kolei płyta laminowana, wykończona okleiną PCV 2 mm. Blat może występować w dekorze drewna, w imitacji marmuru, a także betonu, dzięki czemu możesz zaprojektować swój własny model, w pełni pasujący do aranżacji. Całość wykańczają kółeczka, dzięki którym ławę można bez problemu przetransportować w razie wizyty gości. Czy istnieje większa funkcjonalność niż ławostoły?
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-200 / 80 / 27-76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-200 / 80 / 27-76 cm |
| Grubość blatu | 12 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Ilość nóg | pozostałe |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | beżowy i kremowy , brązowy , szary , dąb , beton , marmur , kaszmir |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.