Funkcjonalność, jakiej nie widziałeś nigdy wcześniej - oto regulowana ława Sanna! Ten model to mistrzyni praktycznych i przede wszystkim wygodnych rozwiązań do domowego użytku. Systemy wykorzystane w tym stoliku pozwolą Ci w szybkim tempie zmienić niską ławę do salonu w pełnowymiarowy stół jadalniany, dostosowany nie tylko do Ciebie, ale również do odwiedzających Cię gości. Jest rewelacyjną opcją do kawalerek i niedużych mieszkań, w których nie ma osobno wydzielonej strefy jadalnianej.

Nowoczesna ława podnoszona i rozkładana Sanna opiera się na konstrukcji metalowej, malowanej systemem proszkowym na kolor czarny. Powierzchnię użytkową tworzy płyta meblowa laminowana, występująca w szerokim wachlarzu wybarwień do wyboru - od dekoru imitującego drewno, poprzez marmur, aż do wzoru betonu. Płytę wykańcza okleina PCV 2 mm. Ławostoły to specjalne elementy wyposażenia, potrafiące odmienić oblicze całej przestrzeni!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-200 / 80 / 27-76 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 120-200 / 80 / 27-76 cm |
| Grubość blatu | 12 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Długość blatu | o długości ok. 120 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 80 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Ilość nóg | na 4 nogach |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | w stylu loftowym |
| Kolor | beżowy i kremowy , brązowy , szary , dąb , beton , marmur , kaszmir |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.