Ciesz się efektowną i funkcjonalną aranżacją dzienną z regulowaną ławą Primo Max! Ten model rewelacyjnie sprawdzi się jako centralny punkt salonu, spełniający rolę podstawki pod przekąski, napoje i akcesoria, a także jako pomocniczy stół jadalniany, który wykorzystasz podczas codziennych obiadów, kolacji, a także zawodowych obowiązków. Eleganckie wykończenie z kolei zadba o wizualny aspekt Twojej aranżacji, czyniąc ją spójną i gustowną.
Nowoczesny ławostół do salonu Primo Max to model, który rewelacyjnie prezentuje się na tle nowoczesnej aranżacji domowej. Wykonany jest w całości z płyty MDF, która występuje w dwóch wykończeniach. Blat posiada oryginalny print z ciekłych tuszy polimerowych, przypominający wysokopołyskowy marmur. Powierzchnię podstawy pokrywa mata akrylowa w kolorze białym lub czarnym, również wykończona na wysoki połysk. Przedstawiony model pięknie podkreśli nowoczesne aranżacje.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-144 / 100 / 54-74 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-144 / 100 / 54-74 cm |
| Masa (netto) | 50 kg |
Uwaga! Grubość powłoki lakieru nigdy nie jest idealnie taka sama, co może (ale nie musi) się przekładać na mikroskopijne nierówności na powierzchni. Cechy te jednak nie wpływają na walory estetyczne, użytkowo-funkcjonalne, a także nie mają żadnego wpływu na zachowanie jakości stołu i jego zew. powłoki (zwiększona odporność na zarysowania oraz na działanie czynników UV), stąd też nie podlegają wymianie z tytułu gwarancji.
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 100 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku |
| Kształt blatu | okrągłe , owalne |
| Szuflada | z szufladą |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Półka | z półką |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , marmur |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada