Nowoczesny ławostół z matowym blatem Primo Lux to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Jego minimalistyczny design emanuje elegancją, doskonale wpasowując się w trendy współczesnego wzornictwa. Solidna konstrukcja sprawia, że ławostoł jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także trwały i stabilny. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów Primo Lux staje się nie tylko praktycznym meblem do codziennego użytku, ale również stylowym elementem aranżacji nowoczesnej przestrzeni.
Nowoczesna ława podnoszona i rozkładana Primo Lux to model, bez którego nie może obejść się żadna kawalerka. Do produkcji podstawy wykorzystano płytę MDF pokrytą akrylem w wysokim połysku, wierzchnią część blatu z kolei pokrywa akryl dający efekt głębokiego, aksamitnego matu. Materiały te charakteryzują się zwiększoną odpornością na działanie czynników UV.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-144 / 100 / 54-74 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 100-144 / 100 / 54-74 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 100 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 100 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Połysk | w wysokim połysku , bez połysku |
| Kształt blatu | okrągłe , owalne |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Ilość nóg | na 2 nogach |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.