Po intensywnym dniu nic nie cieszy tak bardzo jak chwila oddechu z kubkiem herbaty, wspólny posiłek z bliskimi czy planszówki z przyjaciółmi. Ławostół Iso 170 idealnie dopasowuje się do takich momentów – oferując komfort, elastyczność i styl w nowoczesnym, kaszmirowym wykończeniu. Dzięki funkcji regulacji wysokości oraz systemowi synchronicznych prowadnic rozkładanie blatu przebiega szybko i intuicyjnie – wystarczy odblokować klamry i pociągnąć jedną połowę, by druga rozsunęła się automatycznie.
Stabilna podstawa z szerokim, geometrycznym cokołem zapewnia solidność, a nowoczesna konstrukcja z półką pośrodku dodaje mu funkcjonalności. Ławostoły Iso 170 w całość wykonane są z płyty laminowanej w kaszmirowej kolorystyce - 5981 firmy Kronospan. Stwórz przestrzeń, która dostosowuje się do Twoich potrzeb – Iso 170 to ławostół, który łączy styl z praktycznością.
Ławostół Iso 170 – swoboda spotkań i relaksu w eleganckim wydaniu!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110-170 / 65 / 58-75 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 110-170 / 65 / 58-75 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Wykończenie blatu | laminowane |
| Wykończenie podstawy | laminowane |
| Długość blatu | o długości ok. 110 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 65 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Półka | z półką |
| Szuflada | bez szuflady |
| Rodzaj szkła | bez szkła |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | beżowy i kremowy , kaszmir |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.