Ława, której blat można podnieść i rozłożyć w zależności od zaistniałych okoliczności to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla małych metraży. Tam gdzie na co dzień nie potrzeba nam pełnowymiarowego stołu i lepiej sprawdza się ława, ale gdy przychodzą goście lub po prostu chcemy wygodnie zjeść mamy możliwość zmodyfikowania ławy wg naszych potrzeb. Nasza propozycja to Baretti - ława z podnoszonym i rozkładanym blatem.
Ławostół Baretti wykonany został z okleinowanej płyty meblowej w kolorze dąb artisan z czarnymi elementami. Pneumatyczny podnośnik ułatwi obsługę funkcji ponoszenia i opuszczania. Ława czy stół? Teraz nie musisz wybierać - masz 2 w 1!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-170 / 65 / 65-82 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 130-170 / 65 / 65-82 cm |
| Wykończenie blatu | fornirowane |
| Wykończenie podstawy | fornirowane |
| Długość blatu | o długości ok. 130 cm |
| Głębokość blatu | o głębokości ok. 65 cm |
| Wysokość po podniesieniu | ok. 75 cm |
| Rozkładanie | rozkładane |
| Sposób podnoszenia | z podnośnikiem pneumatycznym |
| Kółka | bez kółek |
| Podnoszenie | podnoszone |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Ilość nóg | na 1 nodze |
| Półka | bez półki |
| Ilość stolików w zestawie | 1 |
| Szuflada | bez szuflady |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada