Miejsca spotkań biznesowych, sale szkoleniowe oraz wykładowe także mogą być modnie urządzone! Specjalnie na te potrzeby powstał projekt krzesła konferencyjne Cornelia, które dodatkowo wyróżnia się najmodniejszą kolorystyką i tapicerką o mieniącej się powierzchni. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja zapewni wygodę użytkowania, co z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Siedzisko i oparcie krzesła na płozach Cornelia tapicerowane jest tkaniną welurową w kolorze granatowym. Stelaż produkowany jest z metalu, malowanego farbą granulowaną w kolorze czarnym matowym. Krzesło Cornelia to uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza użytkowego - sprawdzi się w pracowniczej przestrzeni biurowej, kawiarni, restauracji, hotelach, a także wnętrzach mieszkalnych.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 53,5 / 50 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 43 / 44,5 / 46 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 53,5 / 50 / 80 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 43 / 44,5 / 46 cm |
| Wysokość oparcia | 35,5 cm |
| Masa (netto) | 6 kg |
| Wysokość podstawy | 44 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | bez rączki |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | niebieski , granatowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.