Prosta i klasyczna konstrukcja, będąca gwarancją komfortowego i wygodnego użytkowania to coś, co wyróżnia krzesło Styl PD. Mebel ten zastosowanie znajdzie w biurach, gabinetach oraz salach konferencyjnych. Stanowi również świetna propozycję uzupełnienia poczekalni w miejscach użyteczności publicznej. To krzesło konferencyjne należy do bezproblemowych w składowaniu oraz przenoszeniu.
Stelaż krzesła biurowego Styl PD wykonany jest ze stalowego profilu okrągłego. Siedzisko i oparcie pokryte pianką i tapicerowane tkaniną lub skórą ekologiczną dostępną w wielu wariantach kolorystycznych, co znacznie ułatwia dopasowanie do panującej już aranżacji.
Jeżel jesteś na etapie urządzania przestrzeni biurowej - nie zapomnij złożyć zamówienia na ten model!
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość oparcia | 45 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 33 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Typ krzesła | krzesła ISO |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.