Klasyczne krzesła cechują się wszechstronnym wykorzystaniem. Krzesło Styl swoje główne zastosowanie znajdzie we wnętrzach biurowo - gabinetowych oraz jako krzesło konferencyjne i wykładowe. Mebel ten doskonale uzupełni też różnego typu poczekalnie, zarówno te w placówkach urzędniczych jak i przychodniach. Odpowiednio profilowane siedzisko i oparcie gwarantuje osobom użytkującym wygodną posturę siedzenia.
Krzesło konferencyjne Styl posiada siedzisko i oparcie tapicerowane tkaniną lub skórą sztuczną. Tył oparcia wykonany z tworzywa. Do produkcji stelaża użyto stali dostępnej w kilku wykończeniach. Nogi wykończone ślizgami plastikowymi, inne dostępne za dopłatą.
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość oparcia | 45 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 33 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Typ krzesła | krzesła ISO |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Transakcja przeprowadzona bardzo kompetentnie i bardzo szybka wysyłka. Jesteśmy zadowoleni.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.