Eleganckie i komfortowe krzesło Samba jest propozycją uzupełnienia luksusowych wnętrz biurowo - gabinetowych, gdzie swoją specjalnie wyprofilowaną konstrukcją zapewni użytkownikowi wysokie standardy i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Tapicerowane krzesło sprawdzi się również w sali konferencyjnej lub wykładowej. Dostępność w szerokiej gamie kolorów zdecydowanie ułatwia dokonanie właściwego wyboru.
Krzesło konferencyjne Samba tapicerowane jest tkaniną materiałową, skórą ekologiczną i skórą naturalną. Do produkcji stelaża użyto metalu w wykończeniu ALU, wersja chromowana dostępna jest za dopłatą. Drewniane nakładki na podłokietniki występują w różnych wybarwieniach. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 60 / 55,2 / 88 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 46 / 46 / 45 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 60 / 55,2 / 88 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 46 / 46 / 45 cm |
| Masa (netto) | 8 kg |
| Wykończenie siedziska | ze skóry naturalnej , z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe , na podstawie metalowej |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami drewnianymi |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | bez kółek |
| Pulpit | z pulpitem , bez pulpitu |
| Wytrzymałość | o standardowej wytrzymałości |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rączka | bez rączki |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Mechanizm | bez mechanizmu bujania |
| Pikowanie | niepikowane |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.