Biurka narożne królują we wnętrzach, które charakteryzują się funkcjonalnością i niezwykłym designem! Jeżeli Ty również chcesz stworzyć takie miejsce, w którym w wygodny sposób będziesz mógł wykonywać codzienne obowiązki związane z pracą zawodową, e-learningiem lub gamingiem, koniecznie spójrz na fornirowane biurko komputerowe Luka! Ten model z pewnością wpadnie w oko zarówno starszym, jak i młodszym odbiorcom. Idealnie wpasuje się w stylistykę skandynawską, dbając przy tym o przytulną aurę w pomieszczeniu.
Nowoczesne biurko do pokoju młodzieżowego i biura Luka zadba o komfort podczas wielu codziennie wykonywanych czynności. Stabilną podstawę tworzy drewno jesionowe, blat z kolei to płyta MDF, pokryta jesionowym fornirem, barwionym na odcień dębu. Wsporniki umieszczone w podstawie dbają nie tylko o wzmocnienie konstrukcji stelaża, ale również za jej wyjątkowy i nieco delikatny design. Z nim nawet najcięższe obowiązki staną się przyjemniejsze!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 135 / 85 / 75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 2 x (35 / 28,5 / 5 cm) |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 135 / 85 / 75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 2 x (35 / 28,5 / 5 cm) |
| Grubość blatu | 19 mm |
| Wykończenie blatu | fornirowane |
| Wykończenie nóg | z nogami drewnianymi |
| Podstawa | na nogach |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Miejsce na przechowywanie | po prawej stronie , po lewej stronie |
| Typ biurka | biurka narożne |
| Szuflady | z szufladami |
| Szafka | bez szafki |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Ilość szuflad | z 2 szufladami |
| Szerokość | o szerokości ok. 130 cm , o szerokości ok. 140 cm |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Przeznaczenie biurka | do biura , do pokoju młodzieżowego |
| Kolor | brązowy , dąb |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada