Czy są tu fani skandynawskich stylizacji? Mamy coś, co z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi przytulnych stylizacji - biurko narożne Luka! Ten model to opcja skierowana w stronę zarówno pokoju młodzieżowego, jak i tradycyjnego home office. Dostarczy przestrzeń na sprzęt multimedialny, z jednoczesną możliwością przechowywania przyborów biurowych oraz rozłożenia wszystkich materiałów, niezbędnych do wykonywania swoich zadań i obowiązków.
Biurko narożne w stylu skandynawskim Luka dzięki swojej jasnej, naturalnej kolorystyce wprowadzi w całe wnętrze przytulną aurę, dbając przy tym o dobre samopoczucie każdego z użytkowników. Model ten posiada blat z jesionowego forniru oraz nogi z naturalnego, jesionowego drewna. Całość tworzy formę, która charakteryzuje się stabilnością oraz ciekawym, przyciągającym wzrok wyglądem.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 115 / 85 / 75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 44,5 / 28,5 / 5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 115 / 85 / 75 cm |
| Wymiary szuflady (szer. / gł. / wys.) | 44,5 / 28,5 / 5 cm |
| Grubość blatu | 19 mm |
| Wykończenie blatu | fornirowane |
| Wykończenie nóg | z nogami drewnianymi |
| Podstawa | na nogach |
| Regulacja wysokości | bez regulacji wysokości |
| Kółka | bez kółek |
| Kształt blatu | prostokątne |
| Połysk | bez połysku |
| Półka pod klawiaturę | bez półki pod klawiaturę |
| Kontenerek | bez kontenerka |
| Nadstawka | bez nadstawki |
| Regulacja nachylenia blatu | bez regulacji |
| Miejsce na przechowywanie | po prawej stronie , po lewej stronie |
| Ilość szuflad | z 1 szufladą |
| Typ biurka | biurka narożne |
| Szuflady | z szufladami |
| Szafka | bez szafki |
| Oświetlenie | bez oświetlenia |
| Szerokość | o szerokości ok. 110 cm , o szerokości ok. 120 cm |
| Styl | w stylu skandynawskim |
| Przeznaczenie biurka | do biura , do pokoju młodzieżowego |
| Kolor | brązowy , jesion |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada