Fotel biurowy z regulacjami Expander zaprojektowany w ergonomicznej wersji jest świetną propozycją uzupełnienia biura, domowego gabinetu oraz pokoju nastolatka. Podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem lub nauki mebel ten zagwarantuje Ci komfortową i wygodną posturę siedzenia, którą sam możesz w prosty i szybki sposób dopasować do własnych wymagań i oczekiwań. Krzesło biurowe w tak ergonomicznej i regulowanej wersji pozwoli Ci uniknąć niepożądanego bólu pleców i kręgosłupa co sprawi, iż wykonywana praca stanie się o wiele przyjemniejsza.
Fotel biurowy Expander posiada oparcie i zagłówek pokryty siatką, która zdecydowanie ułatwia cyrkulację powietrza, natomiast siedzisko tapicerowane tkaniną membranową. Pięcioramienna podstawa wykonana z polerowanego aluminium. Fotel produkowany zgodnie z normami ISO 9001. Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
Pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji z kolowym fotelem Expander!
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 49 / 41-51 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 49 / 41-51 cm |
| Wysokość | 108-126 cm |
| Wysokość oparcia | 52 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe , na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada