Ergonomiczne krzesło Tune M to idealna propozycja do biura lub domowego gabinetu. Krzesło zaprojektowane jest zgodnie z normami BHP, co gwarantuje optymalne wsparcie dla kręgosłupa i zdrową pozycję siedzącą przez cały dzień. Regulowane oparcie, podłokietniki i wysokość siedziska pozwalają dostosować je do Twoich potrzeb. Postaw na krzesła biurowe, które oferują styl i wygodę - wybierz Tune M i pracuj efektywnie każdego dnia!
Krzesło biurowe zgodne z normą BHP Tune M posiada stelaż z białego tworzywa sztucznego, siedzisko tapicerowane szarą tkaniną BL416 oraz oparcie z szarej siatki, która wentyluje powietrze i podwyższa komfort użytkowania. Odporność tkaniny BL na ścieranie - 140 000 cykli Martindale’a.
Krzesło spełnia normy: PN-EN 1335-1:2004, PN-EN 1335-2:2009, PN-EN 1335-3:2009, PN-EN 1022:2007.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 68 / 68 / 91-110 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 68 / 68 / 91-110 cm |
| Wysokość siedziska | 43-51 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości , z regulacją głębokości |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Zagłówek | bez zagłówka |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada