Fotel biurowy z regulacjami Focus to synonim ergonomii! Ten model ze względu na innowacyjne rozwiązania zadba o każdą część Twojego ciała, niwelując dokuczliwe skutki uboczne długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Wesprze Twój kręgosłup na każdym jego odcinku, dostarczając przy tym niebywały komfort, niezależnie od tego, czy wykonujesz właśnie swoją pracę, czy też spędzasz miłe chwile w towarzystwie ulubionych gier komputerowych.
Wygodny fotel do biura Focus opiera się na krzyżaku z polerowanego aluminium, zakończonego kółkami jezdnymi. Siedzisko tapicerowane jest szarą tkaniną, wysokie oparcie z kolei zapewniającą dobrą wentylację siatką w analogicznym odcieniu. Dostępność w neutralnych tonacji znacznie ułatwia wpasowanie krzesła do biurowej lub domowej aranżacji. Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 72 / 72 / 114,5-126 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 72 / 72 / 114,5-126 cm |
| Wysokość siedziska | 45-52 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe , na podstawie metalowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Zagłówek | z zagłówkiem bez regulacji |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Haft | bez haftu |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.