Jeśli większość dnia pracy spędzamy za biurkiem to nasze krzesło biurowe powinno gwarantować nam komfort i wygodę. W końcu kilka godzin w pozycji siedzącej to nie lada wyzwanie dla naszego kręgosłupa. Krzesło biurowe powinno też umożliwiać nam swobodę ruchów dlatego powinno być obrotowe i wyposażone w podstawę jezdną. I takie właśnie jest krzesło o ergonomicznym kształcie Explore.
Obrotowy fotel Explore ma oparcie i zagłówek wykonane z czarnej siatki, która przepuszcza powietrze i umożliwia jego swobodną cyrkulację. Siedzisko tapicerowane jest czarną tkaniną membranową o odporności na ścieranie wynoszącej 140 000 cykli Martindale’a. Krzesło posiada podstawę produkowaną z mocnego tworzywa jakim jest nylon.
Jeżeli planujesz urządzić biuro lub gabinet - nie zapomij o tym fotelu!
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 44 / 42-51 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 50 / 44 / 42-51 cm |
| Wysokość | 115-124 cm |
| Wysokość podłokietnika | 19,5-27 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Haft | bez haftu |
| Podparcie lędźwiowe | bez podparcia |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchro |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , szary |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.