Fotel biurowy Ergo marki Unique to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę, ergonomię i estetykę w miejscu pracy. Nowoczesny design, funkcjonalne rozwiązania oraz staranne wykonanie sprawiają, że krzesła biurowe takie jak ten model sprawdzają się doskonale zarówno w biurze, jak i w domowym gabinecie. Połączenie przewiewnego oparcia z siatki oraz komfortowego siedziska tapicerowanego tkaniną zapewnia idealne warunki do wielogodzinnej pracy przy biurku.
Obrotowy fotel biurowy z regulacjami Ergo posiada zagłówek i oparcie tapicerowane siatką oraz siedzisko tapicerowane tkaniną i podstawę z mocnego tworzywa sztucznego jakim jest nylon. Dostępny w kilku kolorach, z łatwością dopasujesz go do wystroju swojego biura, gabinetu lub domowego stanowiska pracy - to inwestycja w Twoje zdrowie, efektywność i stylową przestrzeń do pracy.
Zamów fotel Ergo już dziś i zadbaj o komfort pracy każdego dnia!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 73 / 73 / 121-136 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 73 / 73 / 121-136 cm |
| Wysokość siedziska | 49-59 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Haft | bez haftu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją głębokości |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , czerwony , pomarańczowy , niebieski |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.