Komfort pracy biurowej w dużej mierze zależy od wygodnego krzesła biurowego, dlatego warto dobrze przemyśleć jego wybór. Nowe generacje krzeseł biurowych dzięki zastosowanym rozwiązaniom i materiałom potrafią dostosować się do naszych potrzeb, dzięki czemu całodniowa praca za biurkiem nie skończy się bólem kręgosłupa.
Biurowy fotel Esta ma oparcie i zagłówek wykonane z czarnej siatki umożliwiającej cyrkulację powietrza, siedzisko wykonane jest z tkaniny materiałowej w kolorze czarnym, której odporność na ścieranie wynosi 140 000 cykli Martindale’a. Fotel spełnia wymogi BHP dotyczące krzeseł biurowych zgodnie z rozporządzeniem Dz. U. poz. 2367.
Jesli Twój kręgosłup wysyła Ci niepokojące sygnały, najwyższy czas na zakup fotela Esta!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 65 / 110-125 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 62 / 65 / 110-125 cm |
| Wysokość siedziska | 41-50 cm |
| Max obciążenie | 130 kg |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego , na podstawie plastikowej |
| Podstawa | na krzyżaku |
| Podłokietniki | z podłokietnikami z regulacją |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi |
| Wysokość oparcia | z wysokim oparciem |
| Obracanie | obrotowe |
| Rozkładanie | nierozkładane |
| Kółka | z kółkami |
| Zagłówek | z zagłówkiem regulowanym |
| Typ oparcia | z oparciem z siatki |
| Podparcie lędźwiowe | z regulacją wysokości |
| Wytrzymałość | z atestem do 130 kg |
| Haft | bez haftu |
| Podnóżek | bez podnóżka |
| Funkcja masażu | bez funkcji masażu |
| Regulacja wysokości | z regulacją |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Mechanizm | z mechanizmem Synchron |
| Pikowanie | niepikowane |
| Zastosowanie | biuro |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada