Tapicerowane krzesło ISO zaprojektowane jest w prostej, klasycznej i specjalnie wyprofilowanej konstrukcji, będącej gwarancją wygodnej i komfortowej postury siedzenia. Krzesła tego typu sprawdzają się jako podstawowe uzupełnienie sal wykładowych, czy jako krzesła konferencyjne. Model ten idealnie nadaje się również do różnego rodzaju poczekalni i gabinetów.
Stelaż krzesła do sali konferencyjnej ISO wykonany jest z metalu malowanego proszkowo w kilku kolorach do wyboru. Nogi zakończone ślizgami plastikowymi, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Opcjonalnie dostępne są ślizgi filcowe. Siedzisko i oparcie z wkładem z tworzywa sztucznego. Dodatkowo siedzisko wypełnione jest pianką o grubości 35 mm. Całość tapicerowana tkaniną lub ekoskórą, dostępną w wielu wariantach kolorystycznych. Do krzesła polecamy praktyczne podłokietniki.
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość oparcia | 47,5 cm |
| Szerokość siedziska | 47,5 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji , bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami nylonowymi , bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Typ krzesła | krzesła ISO |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.