Uniwersalna wersja wykonania oraz wszechstronne wykorzystanie to coś, co charakteryzuje krzesło ISO D wyposażone w praktyczny pulpit. Mebel ten sprawdzi się w roli krzesła konferencyjnego oraz wykładowego, gdzie stworzy idealne miejsce do sporządzania różnych notatek. Stacjonarne krzesło biurowe z pulpitem jest też trafnym rozwiązaniem dla mniejszych metraży, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne biurko lub stół. Neutralna i użytkowa stylistyka, wygodna konstrukcja, to wszystko sprawia, że to model chetnie kupowany przez szkoły i uczelnie.
Krzesło biurowe z pulpitem ISO D posiada siedzisko i oparcie z lakierowanej sklejki bukowej. Do produkcji stelaża użyto metalu malowanego w kilku kolorach do wyboru. Nogi wyposażone w ślizgi plastikowe, filcowe dostępne za dopłatą. Pulpit wykonany ze sklejki w wersji dla praworęcznych lub leworęcznych.
| Wysokość | 82 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość oparcia | 47,5 cm |
| Szerokość siedziska | 47,5 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Wykończenie siedziska | ze sklejki |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Pulpit | z pulpitem |
| Typ krzesła | krzesła ISO |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Styl | klasyczne |
| Kolor | brązowy |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.