Krzesło biurowe musi być przede wszystkim wygodne - model krzesła konferencyjnego Start Soft S60 posiada ergonomiczną konstrukcję, dzięki której zapewni wysokie standardy użytkowania. Krzesło tapicerowane na nogach doskonale sprawdzi się przy stole w sali konferencyjnej, wykładowej i innych salach, w których odbywają się wielogodzinne spotkania biznesowe i szkolenia. Smukła podstawa czyni to krzesło eleganckim dodatkiem do wnętrza.
Krzesło wykładowe Start Soft S60 tapicerowane jest tkaniną materiałową, ekoskórą lub skórą naturalną. Dodatkowo, miękkie siedzisko podwyższające standardy użytkowania wykonane jest z piany wylewanej. Stelaż produkowany jest z metalu i zakończony w standardzie plastikowymi stopkami z filcem.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55,1 / 52,1 / 90,1 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 46 / 46,8 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 55,1 / 52,1 / 90,1 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 45 / 46 / 46,8 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Wysokość oparcia | 51 cm |
| Max obciążenie | 160 kg |
| Wykończenie siedziska | ze skóry naturalnej , z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji , bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami metalowymi |
| Obracanie | obrotowe , nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek , z kółkami |
| Rączka | bez rączki |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Meble na zamówienie, dotarły w stanie nieuszkodzonym, solidnie zabezpieczone. Wszystko zgodnie z tym co napisane na stronie.