Propozycją uzupełnienia biur i gabinetów jest tapicerowane krzesło na nogach Loco II, które swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w sali konferencyjnej, a także wykładowej. Specjalnie wyprofilowana konstrukcja gwarantuje wygodne warunki użytkowania i zadowolenie nawet najbardziej wymagających osób.
Stacjonarne krzesło do biura i gabinetu Loco II tapicerowane jest tkaniną materiałową i skórą ekologiczną. Stelaż wykonany z metalu i dostępny w kilku wykończeniach. Drewniane nakładki dostępne są w kilku wybarwieniach. Krzesło konferencyjne posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56,5 / 70 / 93 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 47 / 46,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 56,5 / 70 / 93 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 47 / 46,5 cm |
| Szerokość oparcia | 44 cm |
| Wysokość oparcia | 54 cm |
| Masa (netto) | 8 kg |
| Wykończenie siedziska | z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami drewnianymi |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.