Popularne i łatwe w utrzymaniu czystości oraz w przenoszeniu - takie właśnie są krzesła z tworzywa sztucznego. Jeśli takiego poszukujesz, naszą propozycją jest krzesło na płozach Beta CFS, którego niewątpliwym atutem jest wszechstronność użytkowania. Siedzisko znajdzie zastosowanie we wnętrzu biurowo - gabinetowym oraz poczekalniach miejsc użyteczności publicznej. Stanowi również doskonałe uzupełnienie placówek edukacyjnych.
Krzesło do sali lekcyjnej Beta CFR posiada jednoczęściowe siedzisko uformowane z wytrzymałego polipropylenu, dostępne w kilku kolorach. Płozy wykonane są z chromowanego metalu, stopki GB z tworzywa sztucznego zalecane są do powierzchni miękkich. Krzesło konferencyjne posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 59 / 78 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 40,5 / 45,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 54,5 / 59 / 78 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 44 / 40,5 / 45,5 cm |
| Masa (netto) | 4,2 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na płozach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Rączka | bez rączki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , niebieski , zielony , szary , grafitowy |
To co robicie jest spójne. Strona Internetowa wzbudza zaufanie. Macie towar w magazynie. Przesyłki przychodzą sprawnie. To jest dokładnie to o co chodzi.
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.