Cztery nogi, siedzisko i oparcie - niby zwyczajne krzesło, a jednak model Easy AR wyróżnia się spośród innych krzeseł. Jego prosty design wcale nie jest taki oczywisty. Gięty, delikatny stelaż i subtelne, wyprofilowane siedzisko tworzą ciekawą całość, która może być fantastyczną propozycją do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Krzesło sprawdzi się we wnętrzach biurowych i jako krzesło konferencyjne, a także w kawiarni i restauracji, ale może też stanowić piękne uzupełnienie domowej, jadalnianej aranżacji.
Easy AR to krzesło, którego stelaż wykonany jest z lakierowanego metalu w kolorze czarnym. Siedzisko z polipropylenu jest tapicerowane tkaniną materiałową w dwóch kolorach do wyboru: czarnym i szarym. Krzesło ma maksymalne obciążenie 130 kg.
Świetny model, który sprawdza się w wielu odsłonach. A Ty, gdzie je postawisz?
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 47,5 / 54 / 78 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 47,5 / 38,5 / 43 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 47,5 / 54 / 78 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 47,5 / 38,5 / 43 cm |
| Wysokość oparcia | 35 cm |
| Wykończenie siedziska | z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | bez podłokietników |
| Wykończenie podłokietników | bez podłokietników |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Rączka | bez rączki |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | czarny , szary |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada