Dla tych, co poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do wnętrza biurowego - tapicerowane krzesło Skill Soft S60, które świetnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, wykładowych i szkoleniowych. Jego profilowana konstrukcja umili każde, nawet wielogodzinne spotkanie biznesowe i szklenie!
To, co wyróżnia krzesło konferencyjne Skill Soft S60:
Nowoczesne krzesło konferencyjne Skill Soft S60 posiada oparcie i miękkie siedzisko tapicerowane tkaniną materiałową, ekoskórą lub skórą naturalną. Stelaż podłokietników dostępny w kilku wykończeniach metalu, natomiast podstawa metalowa w kolorze czarnym. Nogi w standardzie zakończone są stopkami z filcem. Opcją dodatkową są kółka oraz mechanizm obrotowy.
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 55 / 86 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 48 / 44 / 47 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 48 / 55 / 86 cm |
| Wymiary siedziska (szer. / gł. / wys.) | 48 / 44 / 47 cm |
| Szerokość oparcia | 46 cm |
| Wysokość podłokietnika | 18,5 cm |
| Wysokość oparcia | 39 cm |
| Max obciążenie | 160 kg |
| Wykończenie siedziska | ze skóry naturalnej , z ekoskóry , z tkaniny |
| Wykończenie podstawy | metalowe |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wykończenie podłokietników | z podłokietnikami metalowymi |
| Obracanie | obrotowe , nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek , z kółkami |
| Rączka | bez rączki |
| Pulpit | bez pulpitu |
| Sztaplowanie | niesztaplowane |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Typ krzesła | pozostałe |
| Styl | nowoczesne |
| Kolor | biały , czarny , beżowy i kremowy , brązowy , czerwony , pomarańczowy , niebieski , zielony , żółty , szary , różowy , fioletowy , pozostałe kolory |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada
Próbki wysyłamy bezpłatnie Pocztą Polską, próbek nie trzeba zwracać. Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niż wysyłka próbek.