Tradycyjne krzesła to nuda! Spójrz na krzesło transparentne z podłokietnikami Queen Arm, które swoim designem zachwyca wielu z nas. Model tego siedziska to propozycja dla tych, co cenią sobie oryginalne i niebanalne projekty meblarskie. Transparentne krzesło odnajdzie się w wielu stylowych wnętrzach - domowych oraz użyteczności publicznej. Taki egzemplarz z pewnością wzbudzi zainteresowanie osób z branży horeca, a w ich wnętrzach stanie się funkcjonalnym elementem dekoracyjnym.
Transparentne krzesło Queen Arm w całości produkowane jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego wykończonego połyskiem. Takie krzesło skradnie serca osób poszukujących nowinek w świecie meblarskim!
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 55 / 96,5 cm |
| Wymiary (szerokość / głębokość / wysokość) | 57 / 55 / 96,5 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podłokietnika | 68 cm |
| Max obciążenie | 120 kg |
| Wykończenie siedziska | z tworzywa sztucznego |
| Wykończenie podstawy | z tworzywa sztucznego |
| Podstawa | na nogach |
| Podłokietniki | z podłokietnikami bez regulacji |
| Wysokość podłokietników | bez podłokietników |
| Wysokość oparcia | z niskim oparciem |
| Tapicerowanie | bez tapicerki |
| Rodzaj tapicerki | bez tapicerki |
| Obracanie | nieobrotowe |
| Kółka | bez kółek |
| Wzory | bez wzorów |
| Sztaplowanie | sztaplowane |
| Poduszka | bez poduszki |
| Rączka | bez rączki |
| Pikowanie | niepikowane |
| Lamówka | bez lamówki |
| Kołatka | bez kołatki |
| Typ oparcia | z oparciem klasycznym |
| Elementy metalowe | pozostałe |
| Styl | designerskie |
| Kolor | transparentny |
Szybka , kompetentna dostawa, prosta forma zamawiania Bardzo miła Pani z którą miałam kontakt telefoniczny Dziękuję i pozdrawiam Ewa Zasada